Ljusstakar i silver
2013-05-16
185765
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft, höjd 25,5 cm, total vikt ca 300 g
Slitage, repor, bucklor