Ernst Billgren färgetsning
2013-05-17
185716
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Grävling, signerad Ernst Billgren 10/40, färgetsning, 24x24 cm