Ernst Billgren färgetsning
2013-05-17
185715
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): I skogen, signerad Ernst Billgren 10/40, färgetsning, 21x24,5 cm