Enrico Baj färgetsning
2013-05-16
185684
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Figur, signerad Baj, 25/100, färgetsning, bladstorlek 64,5x49 cm