Insjälandskap oljemålning
2013-05-17
185680
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, olja på pannå, 20x33 cm