Antonio Saura akvatint
2013-05-17
185655
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SAURA, Antonio (Spanien, 1930-2001): "Aurelia", ur Serie Novisaurias, 1969, signerad Saura, numrerad 8/50, akvatintetsning, 70x53 cm