Ragnar Swahn oljemålning
2013-05-16
185637
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SWAHN, Ragnar (1888-1964): Landskap, signerad R. Swahn, olja på duk, 74x92 cm