Servisglas 1900-tal
2013-05-15
185619
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SERVISGLAS, 43 dlr, 1900-talets första hälft
Mindre skador, fotnagg och mynningsnagg