Oljemålning T Köppen
2013-05-15
185608
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KÖPPEN, Theodor (Tyskland 1828-1903): Skeppsbrutna på stormande hav, olja på duk, signerad och daterad T.Köppen 1891, 75x55 cm
Duklagning