Ram
2013-05-15
185602
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAM, 1900-tal, förgyllt trä och pastellage, dekorerad med kolonner och valvbågar, innehållandes reproduktion, rammått 62x80 cm
Smärre nagg