Peter Dahl färglitografi
2013-05-15
185587
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Farmors hus", signerad Peter Dahl, 236/300, färglitografi, 49x59 cm