Jacob Silvén fjällandskap
2013-05-16
185543
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SILVÉN, Jakob (1851-1924): Virijaur, signerad och daterad J Silvén -16, olja på pannå, 22x42 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall