Broscher hängen örhängen silver
2013-05-16
185534
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCHER, 6 st., bl a 1950/60-tal, en stämplad Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1955, ÖRHÄNGEN, 1 par, skruvsystem, HÄNGEN, 2 st., KEDJA, silver, delvis med markasiter