Albert Johansson oljemålning
2013-05-17
185527
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Bringare", signerad Albert Johansson, olja på pannå, 61x72 cm
Märken