Akvarell av Olle Hjortzberg
2013-05-15
185525
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Komposition med fåglar, signerad OH 14, akvarell, 32x27 cm