Leo Holmgren
2013-05-16
185514
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Kvinnoskupturer, 2 st, signerade, varav den mindre daterad 1964, guldpatinerad gips, höjd 42-53 cm