Leo Holmgren
2013-05-16
185468
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Leo (1904-1990): Sittande yngling, signerad, guldpatinerad gips, höjd 28, längd 31 cm
Nagg