Såssnipor Kina 1700-tal
2013-05-16
185427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÅSSNIPOR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 17-19 cm
Glasyrskador