Ljuskrona 1900-tal
2013-05-16
185410
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, för 4 ljus, stomme i mässing, behängd med prismor, delvis elektrisk, höjd ca 60 cm
Ljusmanschetter i glas medföljer
Bruksslitage