Ljuskrona 1900-tal
2013-05-16
185407
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, för 4 ljus, delvis elektrisk, med ampel i blått glas, behängd med prismor, höjd ca 75 cm
Bruksslitage