Nisse Zetterberg oljemålning
2013-05-16
185406
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Flicka med vattenhink, monogramsignerad och daterad NZ 39, olja på pannå, 36x40 cm, med dedikation