Orientmatta
2013-06-01
185394
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Kaukas, ca 200x120 cm
Omfattande slitage, langetteringsskador, lagningar