Fat Kangxi
2013-05-14
185340
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av blomsterfylld urna, diameter 26 cm
Brättesnagg