Bojan porslin Kina
2013-05-16
185336
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, troligen 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 23 cm
Insidan med stjärnsprickor, smärre ytskador