Isaac Grünewald olja på pannå

Isaac Grünewald olja på pannå
Isaac Grünewald olja på pannå

Klubbat för:

78 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Stilleben med amaryllis och tulpaner, signerad Grünewald, olja på pannå, 50x35 cm
PROVENIENS: Åmells Konsthandel, Stockholm

185327

2013-05-15