Sidenbroderi 1800-talets första hälft
2013-05-14
185299
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDENBRODERI, 1800-talets första hälft, för eldskärm, motiv av fruktkorg och blomsterslingor, rammått 80x69 cm
Smärre skador