Per Julius akvarell
2013-05-16
185284
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JULIUS, Per (född 1951): Sommarlandskap med björkar, akvarell, signerad P. Julius, 23x16 cm