Olle Nordberg oljemålning
2013-05-19
185245
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Par framför hus, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 16x27 cm
Med dedikation