Karl Axel Pehrson färglito
2013-05-19
185231
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -92, provtryck, färglitografi, 23x40 cm