Mask Gabon
2013-05-14
185193
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MASK, 1900-tal, Gabon, troligen Eshira, skuret och bemålat trä, längd ca 33 cm
Skador