Ikon
2013-05-13
185111
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, grekisk, Marie bebådelse, 18/1900-tal, olja på pannå, 40x30 cm
Krackeleringar