Cecilia Sikström färglitografi
2013-05-13
185091
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Lassie, signerad Cecilia Sikström, färglitografi, 38/190, 65x58 cm