Johnny oppenheimer oljemålning
2013-05-13
185053
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): Blomsterstilleben, signerad och daterad Oppenheimer -81, olja på pannå, 45x36 cm