Carl Brandt oljemålning
2013-05-13
185041
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt, olja på duk, 88x122 cm
Duk med veck