AstrI Bergman Taube färglitografi
2013-05-13
185019
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Motiv från sjösala, signerade, numereade, 18/210 resp 2/225, 36x39 resp 38x56 cm