Bengt Lindström färglitografier
2013-05-13
185015
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (2 st) Figurkompositioner, signerade, numrerade 12/200 resp 126/200, färglitografier, 25x19 cm