V Holmgren oljemålning
2013-05-15
184969
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Vadande pojke, monogramsignerad V.H., olja på duk uppfodrad på pannå, 27x35 cm, stämpelmärkt atergo