V Holmgren oljemålning
2013-05-15
184955
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Blomsterstilleben, monogramsignerad V.H., olja på pannå, 46x38 cm, stämpelmärkt a tergo