Oljemålning
2013-05-12
184915
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ung romare, otydligt signerad, olja på duk, 67x53 cm
Ytskador