Oljemålning kvinnoporträtt
2013-05-12
184914
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 84x67 cm
Smärre färgbortfall