Klaffbord Karl Johan
2013-05-14
184903
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KLAFFBORD, Karl Johan, mahognyfanér, lådor i sarg, delvis förgylld pelarfot, höjd 77, 87x69 cm
Fanérsläpp, ytskador, fanérbortfall, torrsprickor, ärgade benavslut, dragbeslag saknas