Ring sterlingsilver Wiwen Nilsson
2013-05-14
184782
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, sterlingsilver, rektangulär fasettslipad bergkristall, Wiwen Nilsson, Lund 1946, ringstorlek 17,9 mm
Stenen med skador, lagningar vid skenans fästen