Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-05-11
184747
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900 tal, lekfulla katter, olja på duk, otydligt signerad 45x36 cm
Krackeleringar