Käpp med knopp i silver och emalj
2013-05-14
184730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KÄPP, med knopp av silver och polykrom emaljdekor, Ryssland före 1917, längd 88 cm
Proveniens: Gåva till Schmidt, Alfa Laval
Emaljskador