Lennart Rodhe färgserigrafi
2013-05-11
184712
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1981, 16/250, färgserigrafi, 50x70 cm