Theo Tobiasse färglitografi
2013-05-11
184709
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 12/175, 50x67 cm