Hallbyrå 1900-tal
2013-05-11
184699
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HALLBYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med intarsiadekor, 2 lådor i sargen, runda beslag i mässing, höjd 75,5, 55x35 cm
Omfattande sprickor, skador