Litografi Ulrica HV
2013-05-11
184687
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, färglitografi, 233/380, 31x42 cm