Litografi P Dahl
2013-05-11
184679
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Folkhav, signerad Peter Dahl, 246/300, litografi, 39x59 cm, oramad