Bojan Guangxu (1875-1908)
2013-05-10
184667
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 18/1900-tal, reliefdekor av shoutecken i vitt mot blå glasyr, höjd 21 cm
Glasyrkrackeleringar